Hendek Turanlar Duşakabin


Hendek Turanlar Duşakabin; banyonuzun vazgeçilmez mimarisine en güzel Hendek Turanlar Duşakabin Modelleri olarak uygun fiyatlara evlerinize konfor, güven ve şıklık katıyor. Ürünlerimiz Rayduş kalitesi ile duşakabinin doğru adresi.

Turanlar  Mahallesi Duşakabin

Banyolarınızda jakuzi ve küvetlere alternatif olarak öne çıkan duşakabinler bonyolarınızın kullanma alanlarını kolaylaştırıp hayatımıza pratiklik katıyor.

Böylece banyo içerisinde tercih edilebilen bu ürünler duş teknesi ve küvet haricinde Kare, Oval, Boy Menteşeli, Nokta Menteşeli, Askılı, Katlanır, Kelebek menteşe Duşakabin ve Sürgülü Duşakabin olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bununla birlikte tarzınıza uygun Turanlar duşakabin ile banyonuzda hijyen bir duş yeri mümkündür. Duş sistemleri içinde Küvet, Jakuzi, Kompak ve Duş teknesi kabinler ile beraber yer alan duşa kabinleri farklı ebatlarda ve şekillerde üreterek alıcıları ile buluşturuyoruz.

Hendek Turanlar Duşakabin Modelleri

Aşağıda ürün modellerimizden sadece birkaç tanesini görmektesiniz. Bunların dışında birçok model hakkında bilgi almak için iletişime geçerek WhatsApp üzerinden de katalog alabilirsiniz. Özetle yeni Trend Başpınar Duşakabin Modelleri gerçekten görülmeye değer.

Böylece her yıl değişen yeni modeller duşakabin trendine imalatçı firma olarak bizlerde mimarlarımıza kulak vererek sizlere en uygun Duşakabin Modellerini üretmekteyiz.

Hendek Turanlar Duşakabin  Fiyatları

Duşakabin Fiyatları banyo ölçülerinize, malzeme kalitesine, alacağınız duşakabin model ve kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir.

Dilerseniz bizi arayarak kendi imalatımız olan birbirinden zengin ürünlerimiz için fiyat alabilirsiniz.Duşakabin fiyatlarını belirleyen birçok farklı unsur mevcuttur. Dilerseniz sadece duşakabin alabilir, dilerseniz malzeme, nakliye ve montaj dahil Anahtar teslimi duşakabin fiyatı alabilirsiniz.

Hendek Turanlar Duşakabin Montajı

Turanlar Duşakabin olarak ürünü bizden almamış olsanız dahi uzman ekibimizle duşakabin montaj servis bakım ve yedek parça işlerinizi yapmaktayız. Fakat tavsiyemiz tüm bu işlemleri tek bir elden yapmanız halinde duşakabin fiyatı, nakliye ücreti,kullanılan malzemeler, montaj işçilik giderleri sizin için daha tasarruflu olmaktadır. Günün her saati bizleri arayarak montaj fiyatları, Turanlar Duşakabin Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turanlar Duşakabin Cam Patlaması Yada Kırılması

Kısacası Turanlar Rayduş olarak kırılan, patlayan duaşakabin camlarınızın hızlı ve birebir aynısı ile değişimini yapıp güvenli bir şekilde duşakabinlerinizi kullanıma sunuyoruz.

Duşakabin camlarının patlama ya da kırılma sebeplerini sizlere aşağıda sıralamaya çalışalım.

 • Duş Kabin üzerindeki bir tekerin kırılması veya birden çok tekerin kırılması.
 • Kabin sürgülü ya da menteşeli ürünlerin zorlanarak açılması.
 • Camlarının sert bir zemine çarpmasından.
 • Duşakabin camlarının sert bir cisimle vurulması.
 • Çok nadir de olsa üretim aşamasında gözle görülemeyecek şekilde tanperleme yaparken oluşan hatalardır.

NOT: Cam kırılmaları ya da cam palamarı her ne şekilde olsa bile Şişecam patlayan ya da kırılan camları garanti kapsamına almamaktadır.

Hendek Turanlar Duşakabin Bakımı Nasıl Yapılır

Özetle gibi duşa kabinlerimizin iç kısmı sürekli su ve deterjan la temas eden bir bölümdür. Bu nedenle Ülkemizde sularımızın büyük bir kısmı kireçli ve sert tir; bu olay deterjanla birleştiği zaman oluşturdukları kimyasal kalıntılar cam yüzeyine lekeler bırakmak suretiyle bir sorun oluşturmaktadır.

Özetle bu kireç ve kimyasal sorunlarla başa çıkmanın en kolay yolu duştan sonra mutlaka duşakabinleriniz su ile durulanmalı ve kurutulmalıdır. Bu aşamadan sonra haftalık olarak cam sil, krem cif, sirke ve diş macunu kullanarak lekelerin önüne geçebiliriz. Sonuç olarak hizmetlerimiz ve banyonuz günen altında.

Duşakabin İçin Sıkca Sorulan Sorular

 1. Silıkon nasıl kararır ; ondan sonra temizliği yapılırmı ?
 2. Duşakabin camı nasıl kırılır? Ancak sonradan aynısı ile değişimi olurmu?
 3. Duşakabin tekerleri kırılırmı? Ama duşakabin tekerini bulabilirmiyiz?
 4. Duşakabin çerceveleri paslanırmı? Hatta paslanırsa çözümü varmı?
 5. Duşakabin camında lekeler nasıl kalıyor? Ama çıkarmak mümkünmü?
 6. Duşakabin patlarsa zarar veriyormu? Herşeyden önce tehlikelimi?
 7. Plastik camı öneriyormusunuz? Ancak tamperli camı dahamı güvenli?
 8. Duşakabin camı nekadar kalın olmalı? Fakat 0,3 mm tavsiye edermisiniz?

Kısacası aklınıza gelen tüm soru istek ve önerileriniz için bizleri araya bilir teknik olarak sizleri bilgilendirebiliriz. Böylece Hendek Turanlar Duşakabin Servisi tüm sorunları ve merakınızı gidermiş oluruz. Sonuç olarak önemli olan sizlerin güvenliği.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir